RSS

Coca-Cola wyrzuciła 200 tysięcy do kosza – wpadka

21.04

2010

coca
news and informations automotive,business,crime,health,life,politics,science,technology,travelautomotive,business,crime,health,life,politics,science,technology,travel

Nawet najlepszym zdarzają się wpadki, ale rzadko kiedy tak spektakularne jak ta do której doprowadził grafik pracujący przy kampanii Coca-Coli. Rzecz miała miejsce w latach 80. w ramach kampanii reklamowej „Feel the curves!”. W Australii przygotowana plakaty, które przedstawiały butelkę napoju w kostkach lodu. Całe miasta zostały nimi oklejone. Sklepy i hotele, w których można było zaopatrzyć się w ten gazowany napój były nimi oznaczone. Wszystko byłoby w jak najlepszym porządku gdyby nie mały szczegół, który znajdował się na kostkach lodu. Dopiero po kilku tygodniach dostrzegł go uważny mieszkaniec Sydney na jednej z ciężarówek jeżdżących po mieście. Grafik stracił pracę, a firma pozwała go chcąc odzyskać choć część strat, które spowodował. Wszystkie plakaty wycofano i zniszczono. Straty sięgnęły ponad 200 tysięcy dolarów.

Mały szczegół można dostrzec w powiększeniu jednego z plakatów.

Przeczytaj także:

  1. Coca-Cola nie pierwszy raz z FlashMobem
  2. Coca-Cola „Happiness Machine”
  3. Coca-Cola nagradza uczciwych znalazców portfela
  4. Coca Cola też wykorzystuje Faceboka w realu
  5. Pepsi idzie na wojnę z Coca-Colą

Informacje o Piotr

W Płodnych odpowiada za przebieg porodu. Następnie bacznym okiem sprawdza, czy narodzony pomysł odpowiada wszystkim postawionym założeniom. Jeśli nie, noworodek zostaje poddany dalszej obróbce, do momentu, gdy Naczelny Akuszer kiwnie głową z aprobatą. Wiąże się ona z rozpoczęciem procesu edukacji i dostosowywania do wymogów klienta, które powinien spełniać.

5 odpowiedzi na „Coca-Cola wyrzuciła 200 tysięcy do kosza – wpadka

  1. Jarek

    Ale o co chodzi?

  2. reg

    ciekawe za co chcieli go pozwać, widziały gały co brały

  3. dertweuty

    a ja nic nie widze O CO CHODZI CO TAM WIDAC IDIOCI PIERDOLENI

  4. dertweuty

    PIEDOLONE ZAKLAMANE CIPY PRZECIEZ TU NIC NIE WIDAC

  5. adam

    tez nic tu nie widze, autor powinien dostac dozywotniego bana za dezinformacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © 2010 - Agencja Płodni.com - powered by WordPress