RSS

BMW wie jak tworzyć filmy wirusowe

26.03

2010

Autor: Piotr w: Buzz marketing
news and informations automotive,business,crime,health,life,politics,science,technology,travelautomotive,business,crime,health,life,politics,science,technology,travel

BMW chcąc pokazać swój nowy motocykl Sierra 1000RR, który rozpędza się do ‘setki’ doładnie w 2,9 sekund postanowiło przywołać przypomnieć znany wszystkim trik ze ściąganiem obrusu na którym leży nakrycie.Co jednak gdy stół na kilkanaście metrów długości i obłądowan jest wystawną zastawą, kieliszkami i szkłem?

Nagranie w ciągu zaledwie jednego tygodnia obejrzało ponad 1,000,000 osób!. Recepta na dobrego virala wydaje się banalna -buduj jak najprostszy przekaz. Właśnie dzięki takim produkcjom i korzystając z możliwości jakie drzemią w social media możemy drastycznie obniżyć koszt dotarcia do użytkownika.

Przeczytaj także:

  1. Najpopularniejsze filmy wirusowe ubiegłego tygodnia I
  2. Najpopularniejsze filmy wirusowe ubiegłego tygodnia IV
  3. Najpopularniejsze filmy wirusowe w 2009 roku
  4. Najpopularniejsze filmy wirusowe ubiegłego tygodnia III
  5. Najpopularniejsze filmy wirusowe ubiegłego tygodnia II

Informacje o Piotr

W Płodnych odpowiada za przebieg porodu. Następnie bacznym okiem sprawdza, czy narodzony pomysł odpowiada wszystkim postawionym założeniom. Jeśli nie, noworodek zostaje poddany dalszej obróbce, do momentu, gdy Naczelny Akuszer kiwnie głową z aprobatą. Wiąże się ona z rozpoczęciem procesu edukacji i dostosowywania do wymogów klienta, które powinien spełniać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © 2010 - Agencja Płodni.com - powered by WordPress